Álláslehetőség: Szakmai asszisztens

Szakmai asszisztens munkatársat keres a Pécsi Tudományegyetem Rektori Kabinet, Kapcsolati és Nemzetköziesítési Igazgatóság.
Pécsi Tudományegyetem
Rektori Kabinet, Kapcsolati és Nemzetköziesítési Igazgatóság

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
Az EDUC (European Digital UniverCity, 612442) projekthez kapcsolódó szakmai
feladatok adminisztratív ügyintézése, kapcsolattartás az intézményen belüli és kívüli
érdekelt felekkel (stakeholderekkel). A projekt szakmai vezetőjének adminisztratív
támogatása. Az intézmény nemzetköziesítéséhez kapcsolódó egyéb szakmai-
adminisztratív feladatok.

Pályázati feltételek:

  • Főiskola, vagy Egyetem, bármely szakon szerzett felsőfokú végzettség,
  • Felsőfokú (C1) angol nyelvtudás
  • Adminisztratív feladatokban szerzett legalább két éves tapasztalat.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • EU vagy egyéb nemzetközi szervezet által finanszírozott oktatási, kutatási
  • vagy kulturális projekt menedzsmentjében szerzett tapasztalat. - Hallgatói
  • tanulmányi vagy szakmai gyakorlati nemzetközi mobilitásban szerzett
  • tapasztalat (Erasmus+ vagy azzal egyenértékű)
  • A projektben szereplő partnerek anyanyelvének ismerete (német, francia,
  • olasz, cseh).
  • IT területen szerzett tapasztalat.
  • Oktatásfejlesztési, oktatásszervezési területen szerzett tapasztalat vagy ehhez kapcsolódó végzettség.

A pályázat benyújtásának határideje:
2020. február 12.